Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

​​​​​​​​​Kariyer

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Turkcel Global Bilgide Kariyer
 

Sektöre liderlik eden Turkcell Global Bilgi, 2017'de Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biri araştırmasında en iyiler arasında yerini alarak ödüle layık görülmüştür.

Bu başarının ardında özündeki kültüre sahip çıkarak sürekli geliştirilen İnsan Kaynakları uygulamalarımız yer almaktadır.

İşe alımlarımızda; şirketimize buradan yapılan tüm başvurular ve açık pozisyonlar için kariyer portalllarında yayınladığımız ilanlara gelen başvurular değerlendirilir. En önemli hedeflerimizden bir tanesi, kurum kültürümüze uygun ve açık pozisyonun gerektirdiği özel yetkinliklere sahip en uygun adayları ailemize kazandırmaktır.

Sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirmek ve geliştirmek üzere Turkcell Akademi işbirliği ile eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Eğitim ve sürekli gelişim bizim vazgeçilmezimizdir.

Dünya standartlarında gelişim çözümleri, en etkin teknolojik yöntemler ve altyapılarla, yeni nesil öğrenme ve oyunlaştırma teknikleriyle, çalışma arkadaşlarımızın sürekli gelişimine katkı sağlıyoruz.

Performansı yüksek arkadaşlarımızın farklı bölümlerde farklı deneyimler yaşamasına ve terfi etmesine de olanak sağlayan İnsan Kaynakları süreçlerimizle içimizden bir çok arkadaşımıza fırsatlar sunuyoruz.

 "İşine renk katar" sloganı ile yıllardır faaliyet gösteren sosyal kulüplerimiz ile  işi keyife dönüştürerek, zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz işyerimizi daha eğlenceli bir hale getiriyoruz. Turnuvalar, yarışmalar, çalışma arkadaşlarımızın aileleri ile gerçekleştirdiğimiz Aile Buluşmalarımız, her yıl  23 Nisan'da çalışanlarımızın çocuklarıyla gerçekleştirdiğimiz çocuk şenliğimiz, hem eğlendiğimiz hem bilgilendiğimiz GO Toplantılarımız, masa başına getirdiğimiz sokak lezzetlerimizle, farkı konuların uzmanlarıyla gerçekleştirdiğimiz "Konuğumuz Var" sohbetleriyle ve daha bir çok etkinlikle çalışırken eğlenmeyi bilen bir kültüre sahip olduğumuzu gösteriyoruz.

Eğlenmenin yanı sıra, Kardeşini Seç, Çocuk Her Yerde Çocuk ve Oyuncak Hastanesi gibi binlerce çocuğun yüzünde gülümsemeye sebep olan projeleri ile Turkcell Gönüllüleri olarak ses getiren sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor ve, takım ruhu ile çevremize değer katıyoruz.​

 ​
~