Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Yöneticilerimiz

Çağatay Aynur

Çağatay Aynur

Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun olan Çağatay Aynur, 2000 yılında Turkcell bünyesine Müşteri Yöneticisi olarak katıldı. Turkcell’de sırasıyla Stratejik Müşteriler ve Kamudan Sorumlu Bölge Müdürü, Büyük Ölçekli İşletmelerden Sorumlu Satış Müdürü, Büyük Ölçekli İşletmelerden Sorumlu Kurumsal Satış Direktörü ve son olarak Orta Ölçekli İşletmelerden Sorumlu Kurumsal Satış Direktörü olarak görev yaptı. Çağatay Aynur, 1 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü olarak görevini yürütüyor.

Funda Seyrek Kantarlı

Funda Seyrek Kantarlı

Turkcell Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Funda Seyrek Kantarlı aynı üniversitenin İktisat ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin işletme bölümünde yüksek lisans eğitimleri aldı. İş hayatına 1996’da Turkcell Global Bilgi’de müşteri temsilcisi olarak başlayan Kantarlı, 2000 yılından bu yana, Turkcell Global Bilgi çatısı altında; Digiturk Üretim Takım Lideri, Digiturk Üretim Birim Yöneticisi, Digiturk Üretim Müdürü, Turkcell Bireysel Operasyonlar Bilişim Grubu Birim Yöneticisi, Superonline Birim Yöneticisi ve Eğitim Birim Yöneticisi, Turkcell Bireysel Operasyonlar Bilgi Yönetimi Birim Yöneticisi, Digitürk Operasyon Müdürü, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetimi Müdürü, Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyon Geliştirme Müdürü gibi pek çok yönetsel pozisyonda görev aldı.

Son olarak Turkcell Superonline ve Tahsilat Operasyonları Müdürü görevini yürüten Funda Seyrek Kantarlı, 25 Mart 2014 tarihi itibariyle Turkcell Global Bilgi’de, Turkcell Operasyonlarından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Sadık Demirci

Sadık Demirci

İş Geliştirme ve Müşteri Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olan Sadık Demirci, kariyerine Turkcell Global Bilgi’de 1998 yılında Takım Üyesi olarak başladı. Demirci sırasıyla 2000-2005 yılları arasında Takım Lideri, Operasyon Birim Yöneticisi, 2005-2007 yılları arasında Erzurum Lokasyon Müdürü, 2008-2012 yıllarında Digiturk Operasyon Müdürü ve 2012 yılında Özel Sektör Operasyonları Müdürü pozisyonlarında çalıştı. Sadık Demirci, 6 Ocak 2014 tarihi itibariyle İş Geliştirme ve Müşteri Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Selen Doğanca

Selen Doğanca

Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme/İdari ve İktisat Bölümü'nde tamamlayan Selen Doğanca, profesyonel kariyerine 1994 yılında Borusan Makine firmasında Mali İşler Uzmanı olarak başlamıştır. 1996 yılında Turkcell Ailesi'ne katılan Doğanca, Finans Departmanının çeşitli bölümlerinde yönetici olarak çalışmıştır. Son olarak Turkcell Group Controlling Direktörü olarak görev yapmakta olan Selen Doğanca, 20 Ocak 2016 tarihi itibarı ile Turkcell Global Bilgi'de Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Cahit Erdoğan

Cahit Erdoğan

Müşteri Deneyimi ve Kalite Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Lisansını İ.T.Ü. Elektronik – Haberleşme Mühendisliği Bölümünde, Executive MBA’ini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlayan Cahit Erdoğan; profesyonel kariyerine 1995 yılında HES Makina’da Satış Mühendisi olarak başladı. 1999 yılında Telsim’de Network Yönetim Merkezi süpervizörü görevini üstlenen Erdoğan 2001 yılı itibarıyla Aria’ da ve sonrasında Avea' da sırasıyla Katma Değerli Servisler Proje Yöneticisi, Performans & Kalite Müdürü, Gelir Güvence Müdürü ve son olarak Teknoloji Güvence Müdürü olarak görev aldı.

2015 başında Turkcell Ailesi'ne katılan ve son olarak Kurumsal Risk Yönetimi ve İş Sürekliliği Müdürü olarak görev yapmakta olan Cahit Erdoğan, Ekim 2016 itibarıyla Turkcell Global Bilgi Müşteri Deneyimi ve Kalite Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atandı.

Zafer Çavdar

Zafer Çavdar

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunu olan Zafer Çavdar, Yıldız Holding ve Türk Telekom’ da çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev yaptı.

13 yılı aşkın deneyimini Turkcell Global Bilgi’de insan kaynakları çalışmalarına taşıyan Çavdar, 26 Eylül 2016 tarihi itibariyle Turkcell Global Bilgi’de İnsan Kaynaklarından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaya başladı.

Hakan Kendirci

Hakan Kendirci

Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun olan Hakan Kendirci iş yaşamına, 1996 yılında Osmanlı Bankası’nda Kredi Kartları Sistem Yöneticisi olarak başladı. 2000 yılında İktisat Bankası’nda, 2001 yılında Koçbank’ta Proje Yönetimi ve İş Geliştirme fonksiyonlarını yönetti. 2002 yılında Ziraat Bankası iştiraki olan Fintek Finansal Teknolojiler A.Ş.’de Uygulama Geliştirme Bölümünde 4 yıl, İş Geliştirme Müdürlüğü’nde de 3 yıl çalıştı. 2009-2011 yılları arasında Ziraat Bankası Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü olarak, 2011-2017 yılları arasında da Vakıfbank’ta İş Geliştirme ve Yatırım Yönetimi Kurucu Müdürü olarak görev yaptı. 2017 yılı Haziran ayında Turkcell Global Bilgi Yönetişim ve Proje Yönetimi Müdürü olarak çalışmaya başlayan Hakan Kendirci 01 Nisan 2019 tarihi itibariyle de Turkcell Global Bilgi'de Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyor.

~