Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Sayısal Arşiv Çözümümüz

Başarılı bir e-Belediye sistemi için ilk kural: Sayısal Arşiv, Dijital Belge

Dijitalleşen dünyada elektronik hizmetler vatandaşa sunulan faydanın en önemli parçasını oluşturuyor. Belediyenizin elektronik hizmet verebilmesi için tüm verilerinizi Sayısal Arşiv Çözümümüz ile dijital ortama taşıyor, sizin için sayısal arşiv oluşturuyoruz. Sayısal arşiv çözümümüzle;

 • Etkin veri toplama için kullandığınız formları vatandaş ve ihtiyaç odağıyla yeniden tasarlıyoruz.
  1

  Etkin veri toplama için kullandığınız formları vatandaş ve ihtiyaç odağıyla yeniden tasarlıyoruz.

 • Geçmiş belge ve dokümanlar için yerinde ya da merkezde fiziki yenileme, tarama operasyonu hizmeti veriyoruz.
  2

  Geçmiş belge ve dokümanlar için yerinde ya da merkezde fiziki yenileme, tarama operasyonu hizmeti veriyoruz.

 • İhtiyacınız durumunda fiziki arşivlerinizi yeniliyor, tüm belge ve dokümanlarınızı tarafımızca sağlanan profesyonel fiziki arşiv lokasyonlarında muhafaza ediyoruz.
  3

  İhtiyacınız durumunda fiziki arşivlerinizi yeniliyor, tüm belge ve dokümanlarınızı tarafımızca sağlanan profesyonel fiziki arşiv lokasyonlarında muhafaza ediyoruz.

 • Dijitalleştirilen tüm belge ve dokümanların üzerinde bulunan bilgilerin veri girişlerini istenilen desende otomatik ya da manuel olarak yapıyoruz.
  4

  Dijitalleştirilen tüm belge ve dokümanların üzerinde bulunan bilgilerin veri girişlerini istenilen desende otomatik ya da manuel olarak yapıyoruz.

Belediyelerin verdikleri hizmetleri ayrı birimlerde...

Belediyelerin verdikleri hizmetleri ayrı birimlerde yürütmesi, işin uzmanlığına bağlı olarak zorunluluk oluşturmaktadır. Ayrı sistemler üzerinden çalışan ve arka planında geçmişi fiziki ortamda kalmış kayıtların entegrasyonu tamamlanmış sayılmamaktadır. Bu nedenle hizmet kalitesini artırmak için tüm kanalların entegre olması, geçmişten günümüze tüm fiziki belgelerin dijitalleştirilmesi ve sistemlere aktarılması büyük önem taşımaktadır.

Bu kapsamda profosyonel ekiplerimiz ve...

Bu kapsamda profosyonel ekiplerimiz ve güçlü teknolojik alt yapımızla her türlü belge ve dokümanı profesyonel ekip ve cihazlarla taramaya uygun hale getiriyoruz. Turkcell Global Bilgi olarak günde 2 milyon sayfa döküman işleme kapasitemiz ile en hızlı sayısallaştırma çözümünü sunuyoruz. Oluşan dijital resimler için kullanılan sistemlere hangi bilgilerin nasıl aktarılacağı belirlendikten sonra dijital arşiv yönetim sistemi ile birlikte​, bilgilerin​ otomatik ya da manuel olarak girişinin yapılmasını sağlıyoruz.​ Fiziki arşiv yönetim hizmetimizle alan tasarrufu sağlayarak, ​fiziki belgelerinize istediğiniz zaman kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede arşiv lokasyonlarını yeni hizmet noktaları olarak kullanılabileceğiniz gibi personelinizin zaman kullanımını daha efektif hale getirerek maliyetlerinizi düşürüyor, vatandaşa hizmet sürenizi kısaltıyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?