Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Saha Satış Çözümümüz

Şirketiniz için en doğru hedef müşteriyi belirliyor, belirlenen hedef müşteriye en uygun çözümü sunuyoruz.

Saha Satış Çözümümüz ile;

 • Şirketinizin hedefleri doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanı üzerinden doğru kitleleri belirliyor ve filtreliyoruz.
  1

  Şirketinizin hedefleri doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanı üzerinden doğru kitleleri belirliyor ve filtreliyoruz.

 • Belirlenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik teklifleri oluşturuyoruz.
  2

  Belirlenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik teklifleri oluşturuyoruz.

 • Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgileri eşleştiriyoruz.
  3

  Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgileri eşleştiriyoruz.

 • Etkin aramalarla satış fırsatı yaratıyor, randevu organizasyonlarınızı yapıyoruz. Saha ekiplerinin zaman planlamasını ve rotalarını belirliyor, müşteri memnuniyetinin ve satış olasılığının artmasını sağlıyoruz.
  4

  Etkin aramalarla satış fırsatı yaratıyor, randevu organizasyonlarınızı yapıyoruz. Saha ekiplerinin zaman planlamasını ve rotalarını belirliyor, müşteri memnuniyetinin ve satış olasılığının artmasını sağlıyoruz.

 • Satış sürecinde gerekli olan bilgi ve belgeleri mobil belge tarama ve merkezi belge işleme hizmetimiz ile abonelik sürecinin en kısa sürede sistemlere aktarılmasını sağlıyoruz.
  5

  Satış sürecinde gerekli olan bilgi ve belgeleri mobil belge tarama ve merkezi belge işleme hizmetimiz ile abonelik sürecinin en kısa sürede sistemlere aktarılmasını sağlıyoruz.

 • Mevcut saha satış operasyonlarınızda verimliliğin artması için gerekli olan organizasyon yapısını oluşturuyor, doğru bilgi akışını ve en uygun teknolojileri sağlıyoruz.
  6

  Mevcut saha satış operasyonlarınızda verimliliğin artması için gerekli olan organizasyon yapısını oluşturuyor, doğru bilgi akışını ve en uygun teknolojileri sağlıyoruz.

Turkcell Global Bilgi olarak saha satış artışlarını...

Turkcell Global Bilgi olarak saha satış artışlarını sağlamak için ürün\hizmetlerimizi konumlandırıyor ve segmente ediyoruz. saha ekiplerimizle front\back-office ekiplerini entegre ederek müşterilerimizin saha satış başarısını artırıyoruz. Müşteri segmentasyonu ve teklif yönetimi hizmetimiz ile stratejik iş ortağınız oluyor ve hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. İleri santral ve ses teknolojilerimizi adres tabanlı 11850 veri sorgulama ile verilerin doğruluğunu en hızlı şekilde teyid ediyoruz. Saha optimizasyon ve rota planlama hizmetimiz ile hedefe zamanında ulaşamama gibi müşteri deneyiminde olumsuz etki yaratacak ve personel planlamasında maliyeti negatif yönde etkileyen etkenleri ortadan kaldırıyoruz. Müşteri ile temas sürecinde oluşan evrak bazlı işlemlerde mabil tarama ve merkezi veri girişi hizmetimiz ile veri ve bilgilerinizin yüzde yüz doğru bir şekilde sisteminize aktarılmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmek için " Hoş Geldin Aramaları" ve "Kalite Ölçümlemelerini" yapıyoruz.


​​

Turkcell Global Bilgi olarak saha satış...

Turkcell Global Bilgi olarak saha satış operasyonunu sadece saha aktivitesi olarak görmüyor, ​satış sürecinde ve sonrasında tüm gereksinimleri tek bir çatı altında birleştirerek şirketinize özel entegre çözümler sunuyoruz. ​

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?