Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Sayısal Arşiv Çözümü

Daha fazla e-Devlet için daha çok elektronik belge.

Hızla artan iş yükünüzü kağıtsız ortamda doküman yönetimi ile hafifletiyoruz.
 
Kamu kurum ve kuruluşlarının sahip oldukları bilgileri daha etkin yönetmeleri ve daha yaygın hizmet verebilmeleri için eski ve yeni belgelerin dijital bilgilere dönüştürmeleri gerekiyor. Bu kapsamda sağladığımız Sayısal Arşiv çözümümüz ile tüm bilgileri daha şeffaf ve doğru yönetiyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında;

 • Etkin veri toplama için vatandaş ve ihtiyaç odaklı form tasarım danışmanlığı yapıyoruz.
  1

  Etkin veri toplama için vatandaş ve ihtiyaç odaklı form tasarım danışmanlığı yapıyoruz.

 • Geçmiş belge ve dokümanlar için yerinde ya da merkezde fiziki yenileme, tarama operasyonu hizmeti veriyoruz.
  2

  Geçmiş belge ve dokümanlar için yerinde ya da merkezde fiziki yenileme, tarama operasyonu hizmeti veriyoruz.

 • Fiziki arşivlerinizi yeniliyor ya da tüm belge ve dokümanlarınızı tarafımızca sağlanan fiziki arşiv lokasyonlarında arşivliyoruz.
  3

  Fiziki arşivlerinizi yeniliyor ya da tüm belge ve dokümanlarınızı tarafımızca sağlanan fiziki arşiv lokasyonlarında arşivliyoruz.

 • Dijitalleştirilen tüm belge ve dokümanların üzerinde bulunan bilgilerinizi istediğiniz veri deseninde girişlerini otomatik ve manuel olarak yapıyoruz.
  4

  Dijitalleştirilen tüm belge ve dokümanların üzerinde bulunan bilgilerinizi istediğiniz veri deseninde girişlerini otomatik ve manuel olarak yapıyoruz.

Geçmişe dönük fiziki arşivlerin ya da günlük oluşan...

Geçmişe dönük fiziki arşivlerin ya da günlük oluşan bilgi ve dokümanların kurum organizasyon yapısına uygun olarak, vatandaş taleplerini de dikkate alarak sunulması dijital devletin en önemli odağındadır.

Günümüze kadar bilgi yönetim sistemleri kapsamında...

Günümüze kadar bilgi yönetim sistemleri kapsamında tamamlanan  neredeyse tüm projeler sadece kurum ihtiyaçları odağında tasarlanmış ve uygulanmıştır. Ancak dijitalleşme oranındaki artış ile birlikte ülkemizde hizmetler daha şeffaf ve self servis yapılara dönüşüyor. Hizmet sayısının artırılması için de bilgilerin dijital ortamlarda bulunması ve daha teknolojik yapılarda yönetilebilir olması gerekiyor. Bu kapsamda Sayısal Arşiv Çözüm paketimiz ile kullanılan günlük formları kullanıcı deneyimi araştırmaları ile tasarlıyor ve  tüm fiziki belgelerinizin dijital tanınma,  sınıflandırılma ve saklaması işlemlerini yapıyoruz. ​​Ayrıca fiziki arşiv ve operasyon maliyetlerinizi sizin adınıza karşılayarak, arşiv verisine daha efektif erişmenizi ve tasarruf etmenizi sağlıyoruz.


Turkcell Global Bilgi olarak en gelişmiş (ECM)Kurumsal İçerik Yönetimi çözüm bileşenleri ile oluşturduğumuz uçtan uca çözümümüz ile günde 2 milyon sayfaya kadar dijitalleştirme yapabiliyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?