Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Finans Sektörüne Özel Tele-Satış Çözümümüz

Profesyonel Telesatış ekibimizle gelirlerinizi artırmanıza destek oluyoruz. Turkcell Global Bilgi olarak tele-satış alanında müşteri segmentlerine göre doğru ürün ve servislerin, doğru teknolojilerle sunulmasını sağlayan yetkinliklerimizi kullanarak gelirlerinizi en verimli ve etkili şekilde artırmanızı sağlıyoruz.

Bu kapsamda finans sektörüne özel Tele-Satış çözümümüz ile;

 • Öncelikle doğru hedeflerin belirlenmesi için müşterilerin kullanım alışkanlıklarını belirliyor, durum analizi ve demografik sınıflandırma gibi detaylı veri madenciliği çalışmaları yapıyoruz.
  1

  Öncelikle doğru hedeflerin belirlenmesi için müşterilerin kullanım alışkanlıklarını belirliyor, durum analizi ve demografik sınıflandırma gibi detaylı veri madenciliği çalışmaları yapıyoruz.

 • Başarı oranını artırmak için paralel olarak iletişim bilgilerini doğruluyor, müşterinize uygun teklif stratejilerini şirketinizin ihtiyaçlarını sizinle birlikte oluşturuyoruz.
  2

  Başarı oranını artırmak için paralel olarak iletişim bilgilerini doğruluyor, müşterinize uygun teklif stratejilerini şirketinizin ihtiyaçlarını sizinle birlikte oluşturuyoruz.

 • Gelişmiş Santral ve Ses Teknolojileri altyapımız ve deneyimimiz ile doğru erişim metodları geliştiriyoruz.
  3

  Gelişmiş Santral ve Ses Teknolojileri altyapımız ve deneyimimiz ile doğru erişim metodları geliştiriyoruz.

 • Satış sürecini uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.
  4

  Satış sürecini uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

 • Memnuniyet artırıcı “Hoş Geldin Aramaları” ile müşteri deneyiminde değer yaratıyoruz.
  5

  Memnuniyet artırıcı “Hoş Geldin Aramaları” ile müşteri deneyiminde değer yaratıyoruz.

Finans alanında bireysel hizmetlerin önemi gün...

Finans alanında bireysel hizmetlerin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bu kapsamda temasların birebir olması, kişiye özel tekliflerin sunulması ve kişiselleştirilmiş arayüzlerin bulunması çok önemlidir. Ancak bunu yaparken maliyetler yükselmekte ve başarı oranı düşmektedir.

Turkcell Global Bilgi olarak sunduğumuz müşteri...

Turkcell Global Bilgi olarak sunduğumuz müşteri segmentasyonu, verimli satış stratejileri ile maliyetlerinizi düşürüyor, başarı oranınızı yükseltiyoruz. ​​​Adres bazlı sorgulamalar sonrasında kullandığımız santral ve ses teknolojileri ile yüksek erişim oranları sağlıyoruz. Sunduğumuz tele-satış hizmetiyle doğru teklifi doğru metodla ve doğru zamanda sunarak gelirlerinizi artırıyoruz. Çözü​m kapsamında devamlılığın oluşması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması adına da satışın gerçekleşmesinden sonra memnuniyet ve kalite aramaları gerçekleştiriyoruz. Aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kurumlara ürün/hizmetler ve süreçler için geri bildirimleri alarak iyileştirme alanlarının belirliyor, müşteri memnuniyetinde artış ve süreklilik sağlıyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?