Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Akıllı Form İşleme Çözümümüz

"Akıllı Form İşleme Çözümümüz"le kullanıcı deneyimine uygun formlar tasarlıyor ve form işleme merkezleri sağlıyoruz.

Akıllı Form İşleme çözüm paketimiz ile kredi satışı, hesap açma ve bunun gibi tüm işlemlerde müşterilerinizin doldurduğu sözleşme ve formları yeniden düzenliyor, fiziki veya dijital saklama alanları sağlıyoruz.

 • İmzalanan resmi ve matbu sözleşmelerinizdeki verilerin doğru metodlarda girişlerini yapıyor, kullanıcı deneyimi araştırmaları yaparak bu araştırma sonuçlarına uygun şekilde formlarınızı yeniden tasarlıyoruz.
  1

  İmzalanan resmi ve matbu sözleşmelerinizdeki verilerin doğru metodlarda girişlerini yapıyor, kullanıcı deneyimi araştırmaları yaparak bu araştırma sonuçlarına uygun şekilde formlarınızı yeniden tasarlıyoruz.

 • Form ve belgelerin mobil ya da merkezi tarama servisleri ile dijitalleştirilmesini sağlıyor, tüm formlarınızı yüzde yüze yakın tanıma oranı ile otomatik olarak metinlere dönüştürüyoruz.
  2

  Form ve belgelerin mobil ya da merkezi tarama servisleri ile dijitalleştirilmesini sağlıyor, tüm formlarınızı yüzde yüze yakın tanıma oranı ile otomatik olarak metinlere dönüştürüyoruz.

 • Verilerin doğrulanması için numara sorgulama/doğrulama hizmetlerimiz ile eşleştirme yapıyor, gerektiğinde verilerin güncellenmesini ve doğrulanmasını yapıyoruz.
  3

  Verilerin doğrulanması için numara sorgulama/doğrulama hizmetlerimiz ile eşleştirme yapıyor, gerektiğinde verilerin güncellenmesini ve doğrulanmasını yapıyoruz.

 • İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini, saklanmasını sağlıyoruz.
  4

  İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini, saklanmasını sağlıyoruz.

 • Süreç içeriğine bağlı olarak
  5

  Süreç içeriğine bağlı olarak "Kalite ve Hoş Geldin Aramaları" yaparak uçtan uca tamamlayıcı hizmetleri yerine getiriyoruz.

BDDK tarafından yayınlanan raporlara göre ülkemizde...

BDDK tarafından yayınlanan raporlara göre ülkemizde hakem heyetine ulaşan şikayet başvurularının yarısı bilgi ve belge eksikliğinden kaynaklanıyor. Turkcell Global Bilgi olarak müşteriler tarafından doldurulan ilgili form ve dokümanların doğru ve eksiksiz veri girişini kullanıcı deneyimi analizleri sonucunda oluşan tasarım prensiplerince sağlıyoruz.


Tasarımı tarafımızca yapılan formların yine tarafımızca sağlanan mobil tarama uygulamasını ve bu formların dijitalleştirmesini merkezi form işleme lokasyonlarımızda yapıyoruz. Dijital ortamdaki resimler gelişmiş ECM Teknolojileri kullanılarak banka ve sigorta şirketlerinin mevcut organizasyon ve süreçlerine uygun olarak sistemlerine aktarıyoruz.


Mevcut süreçlerde yoğun operasyon yükü, sürekli...

Mevcut süreçlerde yoğun operasyon yükü, sürekli teknoloji yatırımı ve verimsizlik gibi problemler yaşanabiliyor. Tüm bu süreçleri sizin adınıza yaparak yaşayabileceğiniz hukuki, performans ve maliyet kaygılarını asgari düzeye indiriyoruz. Fiziki ortamda kalan belgelerinizin saklanması ve zamanında ulaşımı için fiziki arşiv hizmeti de sağlıyoruz. İlgili form işleme süreçlerinin finans sektöründe bir hizmetin başlangıcı olması durumunda ise memnuniyet aramaları da gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ar​tırıyor ve sürekli kılıyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?