Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Tele Satış Çözümümüz

Minimum saha satış ekibi ile maksimum satış sağlıyoruz.

Firmanıza özel “Tele Satış Çözümü”müz ile;

 • Hedefleriniz doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanları üzerindendoğru hedef kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.
  1

  Hedefleriniz doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanları üzerindendoğru hedef kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.

 • Filtrelenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik stratejilerinizi oluşturuyoruz.
  2

  Filtrelenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik stratejilerinizi oluşturuyoruz.

 • Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgilerin eşleştirmesini ve doğrulamasını yapıyoruz.
  3

  Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgilerin eşleştirmesini ve doğrulamasını yapıyoruz.

 • Gelişmiş santral ve ses teknolojilerimiz ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.
  4

  Gelişmiş santral ve ses teknolojilerimiz ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.

 • “Hoş Geldin Aramaları” ile müşteri deneyimini artıran hizmetler sunuyoruz.
  5

  “Hoş Geldin Aramaları” ile müşteri deneyimini artıran hizmetler sunuyoruz.

Artan rekabet ortamında şirketler fark yaratmak...

Artan rekabet ortamında şirketler fark yaratmak için müşteri memnuniyetini önemsiyor ve stratejilerini buna göre belirliyor. Ancak hedeflenen müşteri deneyimini yaşatmak için yeni müşteri kazanımında doğru stratejilerle ilerlemek, verimli satış politikalarını izlemek zorundalar. Bu kapsamda Turkcell Global Bilgi olarak sunduğumuz tele satış çözümümüz ile sizi doğru müşteri kitlesiyle buluşturuyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sizlere...

Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sizlere öncelikli olarak müşteri segmentasyonu ve teklif yönetim stratejileri konusunda destek oluyoruz. Müşteri segmentasyonu hizmetimiz ile​​, müşterilerinizin finansal durumunu, alışkanlıklarını, demografik yapılarını belirliyor, belirli faktörlere göre gruplandırıyoruz. Sunduğumuz teklif yönetim stratejileri ile de her bir müşteri segmentine proaktif ve reaktif olarak sunulacak ürün ve hizmet portföyleri belirleyerek, kabul oranlarının maksimizasyonunu sağlıyoruz. Segmentasyon sonrası 11850 veritabanı sorgulamaları ile izinli veri tabanları entegrasyonları yapıyoruz. Ulaşılan kitlelerde olumlu sonuç sayısını artırıcı tüm etkenler kullanılarak müşterimizle karşılıklı fayda modelini oluşturuyoruz.​​​​

Tele-satış konusunda uzman ekiplerimiz tarafından yapılan müşteri kazanım aramaları sonrasında süreci tamamlamayarak hoş geldin araması hizmeti sunuyoruz. Hoş geldiniz araması ile müşterinin aldığı ürün/servis hakkında proaktif olarak bilgi veriyor, böylece müşteri memnuniyetini ilk günden sağlıyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?