Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Müşteri Deneyimi Çözümümüz

Müşterilerinize doğru zamanda, doğru ekipler tarafından doğru hizmetlerin verilmesiyle birlikte uzun vadeli yüksek memnuniyet oluşturuyor, churn oranlarında düşüş sağlıyoruz.

Turkcell Global Bilgi olarak sektörünüze özel sunduğumuz "Müşteri Deneyimi Çözümü"müzle;

 • Mükemmel müşteri deneyimi için kullanıcı deneyimi araştırmaları yapıyor, araştırma sonuçlarına göre şirketinize uygun stratejiyi belirliyoruz.
  1

  Mükemmel müşteri deneyimi için kullanıcı deneyimi araştırmaları yapıyor, araştırma sonuçlarına göre şirketinize uygun stratejiyi belirliyoruz.

 • Çoklu kanal yapılarını entegre ediyor, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.
  2

  Çoklu kanal yapılarını entegre ediyor, ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.

 • TBOX uygulamamız ile şirketinize uygun iş akışını tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Tek bir merkezden çağrı merkezi, back office, sosyal medya yönetimi gibi bir çok hizmet kanalını tek bir çatı altında entegre bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.
  3

  TBOX uygulamamız ile şirketinize uygun iş akışını tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Tek bir merkezden çağrı merkezi, back office, sosyal medya yönetimi gibi bir çok hizmet kanalını tek bir çatı altında entegre bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

 • Sürekli ve daha iyi müşteri deneyiminin oluşturulması amacıyla müşterinin sesi araştırmaları ve performans ölçümleri yapıyoruz.
  4

  Sürekli ve daha iyi müşteri deneyiminin oluşturulması amacıyla müşterinin sesi araştırmaları ve performans ölçümleri yapıyoruz.

Müşterinin tercih ettiği alternatif kanallar...

Müşterinin tercih ettiği alternatif kanallar üzerinden her noktada aynı kalitede hizmet alabilmesi müşteri deneyimini olumlu yönde etkilemektedir. Şirketinize uygun müşteri deneyimi yönetimi için gerekli olan analiz ve tasarım çalışmalarını hem kayıtlı veri tabanı üzerinden hem de davranış gözlemleme metoduyla yapıyoruz. Turkcell Global Bilgi olarak müşteri deneyimi konusundaki bütünsel yaklaşımımızla sektörde fark yaratıyoruz.

Turkcell Global Bilgi olarak Müşteri Deneyimi çözüm...

Turkcell Global Bilgi olarak Müşteri Deneyimi çözüm setimiz ile Müşteri Deneyimi ve Kullanıcı deneyimi Araştırmaları, TBOX İş Akış sistemi, Müşterinin Sesi çalışmaları yapıyoruz. Şirketinizin kusursuz müşteri deneyimini yaşatması için size özel stratejileri ve çözümleri sunuyoruz. Yıllara dayanan tecrübemiz ile müşteri temas noktalarındaki deneyimi dizayn ediyor ve iyileştiriyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?