Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Akıllı Form İşleme Çözümümüz

Mükemmel müşteri deneyimi için formlarınızı yeniden tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Müşteri – Firma temaslarında belge alış veriş süreçlerinin en optimize hale getirilmesini sağlayan “Akıllı Form İşleme Çözümü” ile;

 • Öncelikle müşteri ile temas eden tüm belge ve formlarınızı inceliyor, mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak için yeniden tasarlıyoruz.
  1

  Öncelikle müşteri ile temas eden tüm belge ve formlarınızı inceliyor, mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak için yeniden tasarlıyoruz.

 • Gelişmiş tarama yazılımımız ile formlarınızın ve belgelerinizin sistemlere otomatik aktarımını sağlıyoruz.
  2

  Gelişmiş tarama yazılımımız ile formlarınızın ve belgelerinizin sistemlere otomatik aktarımını sağlıyoruz.

 • Verilerin doğrulanması için 11850 verileri ile eşleştiriyor, gerektiği durumlarda kişilere ulaşarak bilgilerin doğruluğunu teyid ediyoruz.
  3

  Verilerin doğrulanması için 11850 verileri ile eşleştiriyor, gerektiği durumlarda kişilere ulaşarak bilgilerin doğruluğunu teyid ediyoruz.

 • İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini yapıyor, en güvenli şekilde saklanmasını sağlıyoruz.
  4

  İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini yapıyor, en güvenli şekilde saklanmasını sağlıyoruz.

 • Süreç içeriğine bağlı olarak
  5

  Süreç içeriğine bağlı olarak "Hoş Geldin Aramaları" gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini artırıyoruz.

Turkcell Global Bilgi olarak satış, destek, başvuru...

Turkcell Global Bilgi olarak satış, destek, başvuru gibi belge bazlı tüm süreçlerde formlarınızı ve belgelerinizi kullanıcı deneyimine uygun tasarlıyoruz. Doğru yapılandırılmış bilgi mimarisi ile belgeler üzerinde bulunan içeriklerin dijital ortama aktarımını en hızlı şekilde yapıyoruz. Bu kapsamda eksik bilgi ve belge neticesinde ortaya çıkan hukuki, finansal ve idari problemleri profesyonel yapımızla asgari seviyeye getiriyoruz.

Gelişmiş ECM Teknolojilerine uygun olarak özellikle...

Gelişmiş ECM Teknolojilerine uygun olarak özellikle müşterileriniz tarafından doldurulan belge ve formlar UX prensiplerince yeniden tasarlıyor, süreçleri ve bilgi akşını hızlandırıyoruz. Tasarlanan tüm bu form ve belgeler ile istenilen bilgilerin en doğru müşteri deneyimiyle alınmasını sağlıyoruz. Eksik bilginin tamamlanması ciddi maliyetler doğurabiliyor hatta bazı durumlarda hukuki boyutlarda öngörülemeyen sonuçlara neden olabiliyor. ECM teknolojisini kullanarak belge ve formlarınızı insan maliyeti olmadan otomatik olarak sistemlere aktarıyor, gerekli durumlarda uzman ekiplerimizce veri girişlerini manuel olarak yapıyoruz. Verilerin doğruluğunu teyid et​mek amacıyla 11850 veri tabanını eşleştiriyor, bu sorgulama ile müşteri iletişim ve temel kimlik numarası bilgilerini doğruluyoruz. 
 ​​Turkcell Global Bilgi olarak enerji sektörüne özel içerik yönetim uygu​lamaları ve hizmet paketlerimiz ile süreç içerisinde oluşan fiziki ve dijital içeriklerin kayıpsız olarak yönetilmesini sağlıyoruz. Kullanılan tüm "enerji sektörü özel kaynak planlama yazılımları"​ mevcut süreçler içerisine entegre ediyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?