Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Tele-Satış Enerji Sektör Çözümümüz

Hedef kitlenin belirlenmesinden yeni müşteri elde etmeye kadar tüm süreçlerin verimli satış ve memnuniyet politikaları ile yönetilmesi için oluşturduğumuz “Tele-Satış Enerji Sektör Çözümü”müz ile;

 • Hedefleriniz doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanı ile doğru kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.
  1

  Hedefleriniz doğrultusunda kullanılabilir izinli veri tabanı ile doğru kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.

 • Filtrelenen kitlelerin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda satışa yönelik şirketinize özel teklifleri oluşturuyoruz.
  2

  Filtrelenen kitlelerin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda satışa yönelik şirketinize özel teklifleri oluşturuyoruz.

 • Erişim yüzdelerini artırmak üzere kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgiler ile eşleştirmelerini yapıyoruz.
  3

  Erişim yüzdelerini artırmak üzere kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgiler ile eşleştirmelerini yapıyoruz.

 • Gelişmiş santral ve ses teknolojilerinin kullanımı ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.
  4

  Gelişmiş santral ve ses teknolojilerinin kullanımı ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.

 • Memnuniyet artırıcı “Hoş Geldin Aramaları” yapıyoruz.
  5

  Memnuniyet artırıcı “Hoş Geldin Aramaları” yapıyoruz.

 • Tüm bu operasyon sürecini sizin adınıza yönetiyoruz.
  6

  Tüm bu operasyon sürecini sizin adınıza yönetiyoruz.

​Özelleştirmeler ile birlikte artan rekabet...

​Özelleştirmeler ile birlikte artan rekabet ortamında e​​nerji şirketleri pazardaki dinamiklerini müşteri memnuniyeti ve bağlılığı odağında ilerletiyorlar. Ancak var olan müşteri dışında yeni müşteri kazanımında verimli satış politikalarını izleyerek ve doğru hedeflerde ilerleyerek, doğru hedeflere ​​ilerlemenin uzun vadede fayda sağlayacağını biliyoruz.​​ Bu kapsamda Turkcell Global Bilgi olarak sunduğumuz Tele-satış çözümümüz ile en hızlı ve pozitif sonuç alınacak müşteri kitlesiyle sizleri buluşturuyoruz.​

​Turkcell Global Bilgi Tele Satış çözümümüz ile...

​Turkcell Global Bilgi Tele Satış çözümümüz ile öncelikli olarak danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz;​

 • Müşteri Segmentasyonu ve Teklif Yönetim Stratejileri:. Müşteri segmentasyonu ile  müşteriler detaylı olarak analiz ediliyor​​,​ finansal durum, kullanım alışkanlıkları, demografi gibi çeşitli faktörlere göre gruplandırmalar yapıyoruz. Teklif yönetim stratejilerimiz ile de her bir müşteri segmentine proaktif ve reaktif olarak sunulacak ürün ve hizmet portföylerini belirliyor,​ kabul oranlarının maksimizasyonunu sağlıyoruz. 
 • Santral ve Ses  Teknolojileri:  Teknolojik a​ltyapımız ile 11850 veritabanı sorgulamaları ve hazır izinli veri tabanları entegrasyonlarında önemli bir fark yaratıyoruz. Ulaşılan kitlelerde olumlu sonuç sayısını artırmak için hizmet sürecindeki tüm aksiyonlar kullanılarak müşterimizle karşılıklı fayda modelini oluşturuyoruz.

Müşteri kazanımı konusunda uzmanlaşmış ve eğitim görmüş profesyonel ekibimizle m​üşteri kazanımı dışında hoş geldin araması da sunuyoruz. Satış yapılan müşteriyi arıyor, hoş geldiniz denilerek aldığı ürün/servis hakkında proaktif olarak bilgi veriyor ve böylece müşteri memnuniyetinin ilk günden artırılmasını sağlıyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?