Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Enerji Sektörüne Özel Saha Satış Çözümümüz

Saha Satış İş Ortağınız Turkcell Global Bilgi

Konusunda uzman ekiplerimizle stratejik haritalar üzerinden derlenen kitlelere, doğru zamanda doğru yöntem ile erişilmesini sağlıyoruz. Satış argümanlarını güçlendirmek üzere hazırlanan teknolojik altyapı ile birlikte oluşturduğumuz “Saha Satış Enerji Sektör Çözümü”ile;

 • Hedefleri doğrultusunda kullanılabilir izinli veritabanları üzerinden doğru kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.
  1

  Hedefleri doğrultusunda kullanılabilir izinli veritabanları üzerinden doğru kitleleri filtreliyor ve belirliyoruz.

 • Filtrelenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik teklifleri oluşturuyoruz.
  2

  Filtrelenen kitlelerin beklentileri doğrultusunda satışa yönelik teklifleri oluşturuyoruz.

 • Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgiler ile eşleştirmelerini yapıyoruz.
  3

  Erişim yüzdelerini artırmak için kimlik numarasından adres bilgisine kadar tüm bilgiler ile eşleştirmelerini yapıyoruz.

 • Gelişmiş santral ve ses teknolojilerimiz ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.
  4

  Gelişmiş santral ve ses teknolojilerimiz ile müşteriye zamanında erişim sağlıyoruz.

 • Yapılan etkin aramalarla satış fırsatı yaratıyor, randevu organizasyonunu yapıyoruz.
  5

  Yapılan etkin aramalarla satış fırsatı yaratıyor, randevu organizasyonunu yapıyoruz.

 • Saha ekiplerinin zaman ve rotalarının yönetimini akıllı yapılar ile sağlayarak memnuniyeti ve satışı artırıyoruz.
  6

  Saha ekiplerinin zaman ve rotalarının yönetimini akıllı yapılar ile sağlayarak memnuniyeti ve satışı artırıyoruz.

 • Satış sürecinde gerekli olan bilgi ve belge akışlarında mobil belge tarama ve merkezi belge işleme hizmetimiz ile satışı yapılan abonelik hizmetinin en kısa sürede bilgi akışının tamamlanmasını sağlıyor, saha satış ekiplerinin etkinliğini artırıyoruz.
  7

  Satış sürecinde gerekli olan bilgi ve belge akışlarında mobil belge tarama ve merkezi belge işleme hizmetimiz ile satışı yapılan abonelik hizmetinin en kısa sürede bilgi akışının tamamlanmasını sağlıyor, saha satış ekiplerinin etkinliğini artırıyoruz.

 • Mevcut saha satış operasyonlarınızda verimliliğin artması için gerekli olan organizasyon yapısını oluşturuyor, doğru bilgi akışını sağlıyoruz.
  8

  Mevcut saha satış operasyonlarınızda verimliliğin artması için gerekli olan organizasyon yapısını oluşturuyor, doğru bilgi akışını sağlıyoruz.

Saha satış başarısına giden yol doğru...

Saha satış başarısına giden yol doğru segmentasyondan, ürün/hizmet konumlamadan ve saha ekipleriyle front/back-office arasındaki efektif entegrasyondan geçiyor. Turkcell Global Bilgi olarak bu konudaki yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizin saha satış başarısına katkıda bulunuyoruz. 

​Müşteri segmentasyonu ve teklif yönetimi...

​Müşteri segmentasyonu ve teklif yönetimi stratejileri: Müşterilerimizle ortak hedefler oluşturuyor, doğru veriyi adres tabanlı 11850 veri sorgulama hizmetimiz ile destekliyoruz. ​Müşteri odaklı süreçleri belirleyerek, mevcut süreçlerde karşılaşılan hedefe ulaşamama, süreç tekrarı gibi maliyet yaratan etkenleri ortadan kaldırıyoruz. Saha optimizasyon ve rota planlama hizmetimiz ile de hedefe zamanında ulaşamama gibi müşteri deneyimde olumsuz etki yaratacak ve personel pl​​​​​​​anlamasında maliyeti negatif yönde etkileyecek durumların önüne geçiyoruz. Harita tabanlı çözümler ile yapılan bir çok raporlama karar destek sistemleri için de önemli bir çıktı oluşturuyor. Müşteri ile temas sürecinde oluşan evrak bazlı işlemlerde mobil tarama ve merkezi veri girişi hizmetimiz  yüzde yüz doğrulanmış ve sisteminize en kısa sürede aktarılmış veri akışının en önemli parçasını oluşturuyor.

Müşteri kazanımında memnuniyeti sürekli hale getirmek için hoş geldin aramaları yapıyor, kalite ölçümlemesini gerçekleştiriyoruz.

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?