Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
~

Akıllı Form İşleme Hizmetimiz

Dokümanlarınızı hızlı, kolay ve güvenli şekilde organize ediyor, yönetiyor ve bilgiye erişiminizi sağlıyoruz.

Müşteri ve firma arasında belge alış veriş süreçlerinin optimize hale getirilmesini sağlayan enerji sektörüne yönelik “Akıllı Form İşleme Çözümü”müz ile;

 • Öncelikle müşteri ile temas eden tüm belge ve formları inceliyor, ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlıyoruz.
  1

  Öncelikle müşteri ile temas eden tüm belge ve formları inceliyor, ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlıyoruz.

 • Gelişmiş tanıma yazılımları ile formların ve belgelerin sistemlere otomatik aktarımını yapıyoruz.
  2

  Gelişmiş tanıma yazılımları ile formların ve belgelerin sistemlere otomatik aktarımını yapıyoruz.

 • Verilerin doğrulanmasını 11850 verileri ile eşleştirerek yapıyor, gerektiği durumlarda müşterilerinize ulaşarak verilerin tamamlanması sağlıyoruz.
  3

  Verilerin doğrulanmasını 11850 verileri ile eşleştirerek yapıyor, gerektiği durumlarda müşterilerinize ulaşarak verilerin tamamlanması sağlıyoruz.

 • İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini yapıyor, saklanmasını sağlıyoruz.
  4

  İlgili akışların ve fiziki belgelerin yönetimini yapıyor, saklanmasını sağlıyoruz.

 • Süreç içeriğine bağlı olarak
  5

  Süreç içeriğine bağlı olarak "Kalite ve Hoş Geldin" aramaları yapıyoruz.

​​​​Abonelik süreçlerinde satış, destek, başvuru...

​​​​Abonelik süreçlerinde satış, destek, başvuru gibi belge bazlı dağıtık yapıdaki tüm süreçlerinizde temas noktası olan formların ve belgelerin tasarımlarını yapıyoruz. Doğru yapılandırılmış bilgi mimarisi ile belgeler üzerinde bulunan içeriklerin dijital ortama aktarımını sağlıyor, eksik bilgi ve belge neticesinde ortaya çıkan hukuki, finansal ve idari problemleri profesyonel hizmet anlayışımızla asgari seviyeye getiriyoruz.

​Müşterileriniz tarafından doldurulan belge ve...

Müşterileriniz tarafından doldurulan belge ve formları ​gelişmiş (ECM) Kurumsal İçerik Yönetimi Teknolojilerine uygun olarak (UX) Kullanıcı Deneyimi prensiplerine göre  yeniden tasarlıyor, süreci ve bilgi akşını hızlandırıyoruz. Sunduğumuz bu çözümle tasarlanan tüm bu form ve belgelerin müşterileriniz tarafından daha hızlı doldurulmasını, istenilen bilgilerin en doğru deneyimlerle toplanmasını sağlıyoruz. Genelde bu süreçlerde eksik bilginin tamamlanması, imza alanının eksik olması gibi hatalar süreç sonunda ciddi maliyetler doğurabiliyor. Hatta bazı durumlarda hukuki boyutlarda öngörülemeyen sonuçları olabiliyor.  ECM teknolojileri ile belge ve formları insan maliyeti olmadan otomatik olarak sistemlere aktarılabiliyoruz. Gerekli durumlarda manuel operasyon ekiplerimiz​, verilerin girişini yapıyor, bilgilerin okunamaması veya eksik olması gibi durumlarda müşteri ile anında iletişime geçerek işlemleri tamamlıyor.  Verilerin eşleşmemesi durumunda 11850 Rehberlik Hizmetleri veri tabanı aracılığıyla bilgileri sorgulayarak, bilgilerin doğruluklarını teyid edebiliyoruz. Bu sorgulama ile müşterinin iletişim ve temel kimlik numarası bilgilerini doğruluyoruz.

Tecrübeli ekiplerimiz ve enerji sektörüne özel olarak sunduğumuz içerik yönetim uygulamaları ve hizmet paketleri sayesinde süreç içerisinde oluşan fiziki ve dijital içeriklerin kayıpsız olarak yönetilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, yaptığımız kalite ve hoş geldin aramaları ile müşteri memnuniyeti ve verilen hizmet kalitesinin de ölçümleyerek raporlayabiliyoruz. 

~
Sektörel Çözümlerimiz

Size
nasıl yardımcı olabiliriz?