Bilgi Teknolojileri Teknik Hizmet Servisleri
Bilgi Teknolojileri Teknik Hizmet Servisleri

Kurumsal müşterilerimizin iç müşterilerine sundukları bilgi teknolojileri altyapısına ilişkin destek hizmetleri sunuyoruz.

Uzaktan ve yerinde teknik destek, envanter yönetimi, uygulama operasyonları ve memnuniyet ölçümlerini de içeren bütünleşik bilgi teknolojileri teknik hizmetlerimizle geleneksel bir operasyonun çok ötesinde değer yaratıyoruz. Ofis ve veri merkezlerinin elektrik/mekanik sistemlerinin bakım ve arızalarının yönetimini yapıyoruz. Şirketinizin tüm Hizmet Operasyon Süreçlerini (event, incident, problem yönetimi ve talep yerine getirme dahil) ITIL sertifikalı uzmanlarımızla uçtan uca yönetiyoruz.
'Uygulama Operasyonları Problem Yönetimimiz' ile şikayetlerinizi yalnızca çözmüyor, şikayeti kök nedene bağlayarak bir daha aynı sorunun yaşanmasının önüne geçiyoruz. Bugün sektörde servis seviyesi bazlı yerinde destek hizmeti sunulurken, biz bilgi teknolojileri operasyonlarındaki dönüşüme ayak uydurarak, uzaktan teknik destek hizmetlerimizde akıllı yazışma robotları ile insansız destek sunuyoruz.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Diğer Servisler
Back Office
Detay
Home Agent (Evden Çalışan Müşteri Temsilcisi)
Detay
Çağrı Merkezi
Detay
hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.